هاآرتص: اسرائیل شریک غیررسمی جنگ علیه یمن است

روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» اذعان کرد، رژیم صهیونیستی عضو غیر رسمی ائتلاف عربی به فرماندهی عربستان سعودی در جنگ علیه یمن است.

این روزنامه صهیونیستی نوشت، شرکت‌های اینترنتی صهیونیستی، تاجران سلاح، کسانی که آموزش‌های نظامی علیه تروریسم می‌دهند، افرادی که از کشورهای دیگر برای جنگ در یمن به کار گرفته شده‌‌اند و توسط شرکت‌های صهیونیستی مدیریت می‌شوند، همه و همه شریک جنگ در یمن هستند.

هاآرتص افزود: این ائتلاف (ائتلاف متجاوز به یمن) در سال 2015 از طرف سعودی تشکیل شد و امارات عربی متحده، بحرین، مصر و پاکستان نیز در آن مشارکت کردند. اسرائیل نیز شریک غیررسمی (این ائتلاف) است.

این روزنامه در ادامه به سخنان سال گذشته (2018) «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اشاره کرد که مدعی شده بود «اگر ایران بخواهد تنگه باب‌المندب را ببندد، خود را در برابر ائتلاف بین‌المللی بزرگی خواهد دید که ارتش اسرائیل بخشی از آن است».

هاآرتص سپس نوشت، شرکت‌های آمریکایی خاصی خدماتشان را به امارات و سعودی در جنگ علیه یمن می‌فروشند و افسران بازنشسته آمریکایی و «سی‌آی‌ای» از این طریق، ثروت‌های هنگفتی به جیب زده‌اند. از جمله این خدمات جمع‌آوری اطلاعات است.

«الخلیج الجدید» در سپتامبر سال گذشته در گزارشی به دست داشتن رژیم صهیونیستی در آموزش نظامیان کلمبیایی و نپالی که امارات آنها را برای جنگ در یمن به خدمت گرفته بود، اشاره کرد.

این تقریبا اولین باری است که روزنامه صهیونیستی به وجود رابطه میان تل‌آویو و عربستان سعودی در جنگ علیه انصارالله اشاره می‌کند.

افزودن دیدگاه جدید

کد امنیتی

این قسمت برای تشخیص انسان از روبات ها می باشد

6 + 8 = Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.