اعتراض گروههای انقلابی بحرینی به اشغالگری آل سعود

به نقل از العالم، گروههای معارض انقلابی در بحرین اعلام کردند: تحت عنوان «گزینه ی ما مقاومت» فعالیت های خود را در هفتمین سالروز اشغال کشورشان از سوی رژیم آل سعود اعلام نموده اند.

این گروهها اعلام کردند: فعالیت های مربوط به این موضوع، از روز سه شنبه برابر با 13 مارس 2018 با برگزاری تظاهرات خشم در سراسر بحرین آغاز می شود؛ که بیانگر مخالفت ملی با اشغالگری آل سعود و کمک مردمی به گزینه ی مقاومت است.

همچنین قرار است، به همین منظور حرکت عبور و مرور در خیابان ها تعطیل شود، و از عبور از طریق پل شهید «النمر» ممانعت می شود، این فعالیت ها تا روز 14 مارس یعنی چهارشنبه ادامه خواهد یافت.

این گروهها افزودند: روز 15 مارس یعنی پنجشنبه ی آتی شاهد یک تحرک عظیم مردمی در شهر ستره در اعتراض به اشغالگری وحشیانه ی آل سعود و ابراز وفاداری به شهید «احمد فرحان»خواهند بود.

همچنین در روز جمعه برابر با 16 مارس اعتصابات و تظاهرات مرکزی خشمگین مردم بحرین در خیابان های عمومی در این کشور در اعتراض و رد اشغالگری وحشیانه ی آل سعود برگزار می شود.

گفتنی است؛شهید «احمد فرحان» در جریان یورش سربازان وحشی سعودی به تجمع معترضان بحرینی در چهارشنبه سیاه منامه از ناحیه سر هدف گلوله قرار گرفت و تصاویر دلخراش حمل بدن وی تا بیمارستان، افکار عمومی در بحرین را منقلب کرد. این تصاویر در هیچ رسانه غربی و اکثر رسانه های عربی منعکس نشد و مانند دیگر اخبار قیام مردم مظلوم بحرین سانسور شد.

همچنین روزگذشته، گروههای معارض بحرینی مقیم انگلیس با تجمع در برابر ساختمان نخست وزیری انگلیس اولین فعالیت هایشان را به مناسبت هفتمین سال اشغال کشورشان توسط آل سعود شروع نمودند.

فعالان بحرینی مقیم انگلیس، دست نوشته ها و تابلوهایی را در دست داشتند که جنایات و تجاوزاتی را که آل سعود بعد از ورود به خاک بحرین در مارس 2011 مرتکب شدند، محکوم نمودند. همچنانکه از دولت انگلیس خواستند تا دست از حمایت از دو رژیم آل سعود و آل خلیفه بکشد.

در این تجمع، کنفرانسی مطبوعاتی برگزار شد که «عباس العمران» یکی از فعالان بحرینی با قرائت بیانیه ای تاکید کرد: رژیم آل خلیفه برای امنیت منطقه خطرناک است.

«سعید الشهابی» یکی دیگر از مخالفان بحرینی، نیز در سخنانش بر شکست توطئه ی اشغالگری عربستان در بحرین تاکید کرد و گفت: قراردادهای اسلحه دلیل روشنی است از اینکه رژیم آل سعود مشروعیت و حمایتش را از خارج می خرد.

«جواد فیروز» رئیس سازمان حقوقی «سلام» هم در سخنانی خاطر نشان کرد: ورود نظامیان آل سعود به بحرین بیانگر اشغالگر آن است.

افزودن دیدگاه جدید

کد امنیتی

این قسمت برای تشخیص انسان از روبات ها می باشد

9 + 7 = Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.