RSS
يكشنبه 6 اسفند 1396
امروز:
الأحد 10 جماد ثاني 1439
برابر با
Feb 25 2018
قمری و

محور مقاومت اسلامی، ابعاد و مؤلفه ها

محور مقاومت اسلامی، ابعاد و مؤلفه هامحورمقاومت، یکی از بازیگران اصلی درسطح منطقه ای و از مهمترین موضوعات در فضای رسانه در جهان و منطقه می باشد. جا دارد که هرچه بیشتر با مفهوم و مؤلفه های مربوط به آن آشنا شویم.

طنین‌انداز شدن شعار «انتفاضه تا مرگ» در کرانه باختری

طنین‌انداز شدن شعار «انتفاضه تا مرگ» در کرانه باختریجنبش‌های حماس و جهاد اسلامی در واکنش به شهادت «احمد جرار» به دست نظامیان رژیم صهیونیستی و نیز ادامه تعرضات صهیونیستی و آمریکایی، امروز را نیز «جمعه خشم» اعلام کردند و خواستار تظاهرات گسترده با شعار «جمعه شهید احمد جرار» شدند.

بازسازی عراق، هوشیاری نسبت به نفوذ دوباره آمریکا

بازسازی عراق، هوشیاری نسبت به نفوذ دوباره آمریکابعد از اشغال برخی از سرزمین های عراق توسط داعش، این گروه شهرها و روستاهای عراق را تبدیل به ویرانه هایی کرد که جز تلی از خاک چیزی از تمدن در آن باقی نمانده بود.

پایان سه دهه سازش در فلسطین

کميته اجرايي سازمان آزاديبخش فلسطين (‌ساف) با انتشار بيانيه اي از مقامات فلسطيني خواست کليه ارتباطات خود را با رژيم صهيونيستي در همه سطوح از جمله مذاکرات سياسي و امنيتي، قطع کنند. در بیانیه کمیته اجرایی ساف آمده است

پشت پرده اتهام شیمیایی جدید آمریکا به دولت سوریه

سلاح شیمیایی، راه نجات آمریکا از مخمصه سوریه

حسن هانی زاده/ کارشناس مسائل خاورمیانه
ایالات متحده آمریکا اخیرا باردیگر اتهاماتی را علیه دولت بشار اسد مطرح کرده و مدعی است که دولت دمشق در غوطه شرقی از سلاح شیمیایی استفاده کرده است.

افغانستان؛ فساد، تروریزم و توسعه

افغانستان؛ فساد، تروریزم و توسعههارون چخانسوری؛ معاون رئیس دفتر ریاست جمهوری گفت افغانستان می‌خواهد که در زندگی مردم خود و منطقه تغییر مثبت بیاورد.

رابطه راهبرد برجامی و سیاست منطقه ای ترامپ


اگرچه مسئله برجام و سیاست‌های خاورمیانه‌ای دونالد ترامپ از یکدیگر متفاوت هستند و دو حوزه جدا را شامل می‌شوند؛ اما با این حال می‌تواند ارتباطاتی بین سیاست برجامی ترامپ و سیاست خاورمیانه‌ای او وجود داشته باشد.

واکاوی ابعاد خیانت عربستان در مسئله فلسطین


حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر سه شنبه در دیدار میهمانان شرکت‌کننده در سیزدهمین اجلاس بین‌المجالس کشورهای اسلامی، با تأکید بر اینکه دنیای اسلام باید در مسائل اساسی با صراحت

دشمن، نفوذ و آشوباغتشاشات و آشوب‌های نافرجام و خشونت‌باری که در برخی از شهرهای ایران به وقوع پیوست، اگرچه در ظاهر ناشی از نارضایتی های اقتصادی بود، اما در واقع، نتیجه دشمنی کسانی بود که از زمان پیروزی انقلاب اسلامی ، نظام جمهوری اسلامی را دشمن نخست خود تلقی کرده و درصدد انتقام از آن برآمده بودند.

سایت مقام معظم رهبری

 

 

-

آخرين مطالب

کلیه حقوق این سایت برای اداره کل روابط عمومی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح محفوظ است.

آمار بازدید کنندگان به صورت مخفی

امروز0
دیروز2
این هفته9
این ماه29
مجموع37008

آی پی بازدیدکنندگان : 81.28.34.254
Unknown ? Unknown Sun 25 Feb 2018 15:40

RSS

feed-image RSS