RSS
يكشنبه 6 اسفند 1396
امروز:
الأحد 10 جماد ثاني 1439
برابر با
Feb 25 2018
قمری و

مواجهه هوشمندانه با تهاجم هوشمند

خبرگزاری فارس: مواجهه هوشمندانه با تهاجم هوشمندسال 1397،انقلاب اسلامی چهل ساله خواهد شد و فرصتی خواهد بود برای مرور چهار دهه مقاومت، پیشرفت، درجازدن و متاسفانه در مواردی هم شاید پس‌رفت!

در این یادداشت بنای پرداختن به مصادیق هر یک از این مقاومت ها، پیشرفت ها،درجازدن ها و پس رفت ها را ندارم و باید به مناسبتی دیگر و به تفصیل در این باره گفت و شنید و نوشت و خواند.
آنچه در این مجال به آن اشاره میکنم هجمه سنگین و بی سابقه ای است که متمرکز بر اعتماد مردم به نظام شده است.تلاش بی وقفه و ناجوانمردانه ای که از هر فرصت و هر بهانه ای حتی بدن های بی جان یا مجروح زیر آوار زلزله هم بهره میبرد تا بی اعتمادی را القاء کند!
این هجمه آنچنان سهمگین و مستمر و همه جانبه است که نمیتواند عقبه سازمان یافته ای نداشته باشد؛هر چند غفلت برخی مسئولان،برخی رقابت های ناسالم سیاسی و برخی گلایه های به حق مردمی نیز یا زمینه ساز این حرکت سازمان یافته میشوند و یا حلقه های مکمل آن!
تمرکز سازمان یافته دشمن بر اعتماد مردم به نظام با سه محور اصلی ناکارآمد،فاسد و مستبد نشان دادن نظام آنچنان هدفمند و سنگین دنبال میشود که بدیهی ترین دستاوردها را هم مورد شبهه قرار میدهد.
به نظر نویسنده،این تهاجم همه جانبه بی ارتباط با نزدیک شدن به چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی نیست.
طراحان این حمله در صددند شرایط را آنچنان سیاه و تیره نشان دهند که از سویی امید را در جامعه بخشکانند و از سوی دیگر از نیروهای انقلابی هم جرات دفاع از انقلاب و دستاوردهای آنرا بگیرند و حداقل آنها را به سکوت شرمندانه وادار کنند!لذا نیروها و باورمندان به انقلاب اسلامی باید با این تهاجم هوشمند، هوشمندانه مواجه شوند و اجازه ندهند عظمت این انقلاب و دستاوردهای شگفت انگیز آن مورد ظلم قرار بگیرد.
سخن بر سر کاستی ها و برخی ناکارآمدی ها و برخی فساد های آزار دهنده نیست که البته باید با آنها برخورد کرد و از تکرار آنها پیشگیری نمود اما تعمیم این ناکارآمدی ها و مفاسد درون سیستم، به خود و کل سیستم و یا نسبت دادن این ضعفها به اسلامیت نظام،ظلمی هدفمند است که باید مانع آن شد.
مواجهه نیروهای جبهه انقلاب با این تهاجم باید توام با عقلانیت،گاهی تهاجمی و طلبکارانه و گاهی دفاعی و نه منفعلانه باشد.
مسئولان کشور نیز در این باره مسئولیت خطیری دارند؛هم در بهانه ندادن بدست دشمن و هم در ارائه درست و هنرمندانه اقدامات دستگاه خود.
از هم اکنون باید خود را برای بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آماده کنیم؛انقلابی که نفس چهل ساله شدنش بزرگترین نشانه ناکارآمدی ترفندهای جبهه گسترده دشمنان انقلاب اسلامی و کارآمدی انقلاب در پایداری خود است.
بقیه سخن بماند تا وقت دگر...

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سایت مقام معظم رهبری

 

 

-

آخرين مطالب

کلیه حقوق این سایت برای اداره کل روابط عمومی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح محفوظ است.
www.ahoorae.com

آمار بازدید کنندگان به صورت مخفی

امروز0
دیروز2
این هفته9
این ماه29
مجموع37008

آی پی بازدیدکنندگان : 81.28.34.254
Unknown ? Unknown Sun 25 Feb 2018 15:42

RSS

feed-image RSS