RSS
دوشنبه 30 بهمن 1396
امروز:
الإثنين 4 جماد ثاني 1439
برابر با
Feb 19 2018
قمری و

راهپیمایی 22 بهمن عزت و اقتدار ملت را به دنیا نشان می‌دهد

خبرگزاری فارس: راهپیمایی 22 بهمن عزت و اقتدار ملت را به دنیا نشان می‌دهد

آیت‌الله حسین نوری همدانی پیش از ظهر امروز در درس خارج فقه خود که در مسجد اعظم برگزار شد، اظهار کرد: سازش با اروپا و آمریکا از انقلاب به دور است و این انقلاب مسؤولیت بزرگی به گردن مسؤولان می‌گذارد تا در راه گفتمان امام خمینی(ره) حرکت کنند.

وی خاطرنشان کرد: شعارهای ابتدای انقلاب را نباید فراموش کنیم و مردم به این ترتیب به میدان آمدند و جان و خون دادند که ارزش‌های اسلامی به وجود آید. باید بیکاری و فقر از بین برود و فراوانی نعمت به وجود آید.

این مرجع تقلید با بیان اینکه فقر و گرانی به دلیل پایین بودن ارزش پول است گفت: مسؤولان باید به مردم از نظر اقتصاد و فرهنگ خدمت کنند؛ امروز مردم از نظر گرانی، بیکاری و معیشت زندگی در سختی هستند.

وی با اشاره به اهمیت حفظ انقلاب گفت:‌ حفاظت از انقلاب از واجبات است. هر کسی لازم است به اندازه توان خود به حفظ انقلاب بپردازد. در روز 22 بهمن می‌خواهیم به دنیا قدرت خود را در برابر اغتشاشات ضعیف اخیر نشان دهیم.

آیت‌الله نوری‌همدانی خاطرنشان کرد: انقلاب خواب از چشم مستکبران ربوده و 40 سال با عزت و افتخار در برابر کارشکنی‌های غرب و استکبار ایستاده است.

وی با بیان اینکه چند زن در تهران حجاب خود را برداشتند و دشمنان فکر کردند انقلاب سست شده است گفت: دشمنان به این امر دلخوش کردند که انقلاب ضعیف شده در حالی که آنها نخاله بودن خود را نشان داده‌اند که در هر جامعه ای این افراد وجود دارند.

استاد حوزه علمیه قم یادآور شد: در راهپیمایی 22 بهمن لازم است تا عزت، قدرت و وحدت خود را به دنیا نشان دهیم البته باید در نظر داشت حرکت‌ پیرامون ولایت ضامن سعادت است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سایت مقام معظم رهبری

 

 

-

آخرين مطالب

کلیه حقوق این سایت برای اداره کل روابط عمومی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح محفوظ است.
www.ahoorae.com

آمار بازدید کنندگان به صورت مخفی

امروز1
دیروز2
این هفته1
این ماه23
مجموع37002

آی پی بازدیدکنندگان : 81.28.34.254
Unknown ? Unknown Mon 19 Feb 2018 23:46

RSS

feed-image RSS