دنیایی که هیچ کس و هیچ چیز در آن فراموش نمی شود

اکنون که می دانیم 7 روز هفته و 24 ساعته از طرف سازمان امنیت ملی، اف بی آی، پلیس محلی، فیس بوک، لینکدین، گوگل و غیره مورد نظارت قرار داریم، آیا چیزی از حریم خصوصی باقی مانده است، اکنون حق داشتن حریم خصوصی به جای خود؟

چرا کاربران شایعات مجازی را باور می‌کنند؟

یکی از مدیران ویکی پدیای فارسی گفت: اگر بخشی از کارمان را برای ارتقاء سواد رسانه‌ای خرج کنیم مردم بهتر می‌توانند خبرهای درست و جعلی را از هم تشخیص دهند.

برده‌داری درجهان مدرن

تصوری که خیلی‌ها از برده‌داری دارند به عصر تجارت برده در آفریقا مربوط می‌شود؛ زمانی‌ که برده‌ها از قاره سیاه و از مسیر اقیانوس اطلس به آمریکا و حوزه دریای کارائیب منتقل می‌شدند تا کارهای سخت و طاقت‌فرسا را انجام دهند.

کارنامه آمدنیوز؛ از شایعه‌سازی و جعل سند تا سیاه‌نمایی و کشته‌سازی

بررسی عملکرد کانال‌تلگرامی آمدنیوز در چندماه گذشته نشان می‌دهد که آن‌ها از هر حربه برای ضربه زدن به اعتماد مردم استفاده می‌کنند و به هر دستاویزی چنگ می‌زنند.

کارنامه ضدحقوق بشری آمریکا در جهان اسلام

ایالات‌متحده آمریکا علیرغم برخورداری از کارنامه سیاه در حوزه حقوق بشر در داخل و خارج از این کشور، همواره خود را مدعی ارائه الگوی بی‌همتای مردم‌سالاری دانسته و ادعای حمایت از حقوق بشر را در جهان داشته است.

نبرد رسانه ای آمریکا با ایران روی ریل عملیات روانی

آمریکایی ها به دنبال پروژه آمریکایی – صهیونیستی «ایران اگزیت» به این نتیجه رسیده اند که «خروج ایران از منطقه بدون خروج معنوی و ایدئولوژیک ایران از منطقه ممکن نیست».

آندره ولچک: غرب بدون دشمن نمی‌تواند به موجودیت خود ادامه دهد

غرب به منظور مشروعیت بخشی به جنایاتش، سیستم تبلیغاتی بسیار پیچیده و موثری را ایجاد کرد تا منطق و دگم‌های فرهنگی خود را به بقیه جهان تحمیل کند.

نقش ۶ میلیاردر صهیونیست در خروج آمریکا از برجام

این گزارش به معرفی نقش ۶ میلیاردر صهیونیست می‌پردازد که در تصمیم رئیس‌جمهور آمریکا برای خروج از توافق هسته‌ای با ایران نقش ایفا کرده‌اند.