فضای مجازی در بخش کودکان و نوجوانان متولی‌ ندارد

وزیر آموزش و پرورش بر لزوم راه‌اندازی «مرکز انیمیشن کودک» و اجرای طرح «سینمای مدرسه» تأکید کرد و گفت: متأسفانه فضای مجازی در بخش کودکان و نوجوانان در کشور هیچ متولی‌ ندارد.

شبکه‌های اجتماعی؛ گنج اطلاعاتی جدید ارتش آمریکا +دانلود

اندیشکده آمریکایی «رند» می‌نویسد: تحلیل رسانه‌های اجتماعی می‌تواند برای تنظیم پیام‌های ارسالی به جامعه‌ای خاص و یا تأثیرگذاری بر طرزتفکر، تصمیم‌گیری‌ها و یا رفتار آن جامعه مورد استفاده قرار بگیرد.

آسیب‌شناسی انقطاع تمدن غرب از معنویت

به‌ تعبیر علامه متفکر آیت‌الله سید محمد ‌باقر‌ صدر، علل افت فرهنگ غرب، جدایی و بریدگی زمین از آسمان است. آن چیزی که مغرب زمین را امروزه به این حالت رسانده، این است که زمین و ساکنان این کره خاکی تصمیم گرفتند آگاهانه رابطه خودشان را با آسمان قطع کنند. به‌دنبال این بریدگی، یک احساس استغنا و بی‌نیازی از مراقبت وحیانی در میان انسان‌های غربی پدید آمد.

زیباترین زندان جهان

اعجاز اشرف غنی، استاد علوم سیاسی در دانشگاه کشمیر، می گوید کشمیر منبع اصلی تنش میان هند و پاکستان بوده است. غنی می گوید: ما علف هایی هستیم که از جنگ میان دو فیل (هند و پاکستان) رنج می بریم. وی می افزاید: ما اصلی ترین دلیل مبارزه این دو فیل هم هستیم.

طغیان طبقه مزد بگیر آمریکا علیه میلیاردرها

طبقه مزد بگیر آمریکا در حال طغیان هستند، با پوپولیست هایی که به تازگی به شکلی دمکراتیک انتخاب شده اند، مثل الکساندریا اوکاسیو- کورتز که نرخ مالیات 70 درصدی را برای درآمدهای بالاتر از 10 میلیون دلار پیشنهاد کرده است

هاآرتص: اسرائیل شریک غیررسمی جنگ علیه یمن است

یک روزنامه صهیونیستی طی گزارشی، به دست داشتن این رژیم در آموزش نظامیان خارجی برای جنگ در یمن اشاره کرد و تل‌آویو را شریک غیررسمی ائتلاف متجاوز به یمن خواند.

کارشناس آمریکایی: ما می‌خواهیم حکومت دینی در ایران را ساقط کنیم

یک کارشناس حوزه امنیت ملی آمریکا می‌گوید جدای از اینکه چه دولتی در آمریکا روی کار باشد، هدف نهایی هر دو تغییر نظام در ایران و کنار زدن حکومت رجال دینی آن است.

قمار محمد بن سلمان برای ماندن در قدرت

ولیعهد سعودی‌ها در پی راهکاری برای خروج از این بحران و بازیابی اعتبار ازدست رفته خود در میان رسانه‌ها، افکار عمومی و دول غربی چاره کار را در اجرای اقداماتی رادیکال در حوزه‌های اجتماعی- فرهنگی دیده است به صورتی که مجدداً توجهات را به سوی خود جلب کند         

وعده سناتور مک‌کین برای انهدام ایران به‌وسیله جنبش سبز

سناتور جان مک کین کاندیدای جمهوری‌خواهان در انتخابات 2008 در سال 1384 دقیقاً به «جنبش سبز» با همین نام، اشاره می‌کند و می‌گوید «در ایران، نظام را با جنبش سبز منهدم می‌کنیم».