واکاوی جریان نفوذ در نخبگان

با بازخوانی فرمایشات مقام معظم رهبری در 5 سال اخیر به این مهم میرسیم که تعداد واژگان به کار برده شده در مورد نفوذ توسط معظم له بیش از تعداداین واژگان در طی نزدیک به سه دهه زعامت و ولایت ایشان است.

 

رزمایش نظامی مشترک آمریکا و اسرائیل، اهداف و نتایج محتمل

  مسلماً بخشی از این رزمایش‌ ها به موضوع نقایص عمده سپرهای دفاع موشکی مستقر در این رژیم از جمله موشک های پاتریوت و سامانه پرهزینه گنبد آهنین باز می گردد که هر دو در مقابل تعداد زیاد موشک های نه چندان قوی گروه حماس نیز کارنامه موفقی را از خود بر جای نگذاشته اند. 

وزير دفاع : سياست مبتني بر عزت،حكمت و مصلحت، برجام را به فرجام رساند

سردار سرتيپ پاسدار دكتر حسين دهقان وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح در جلسه شوراي راهبردي وزارت دفاع طي  سخناني با  تبريك موفقيت  بزرگ و دستاورد سترگ جمهوري اسلامي ايران در رفع تحريم هاي بي منطق و ظالمانه به محضر مقام معظم رهبري، رياست محترم جمهوري و ملت رشيد و سرافراز ايران گفت : با تدابير حكيمانه مقام معظم رهبري، مقاومت بي نظير ملت حماسه آفرين ايران اسلامي و مجاهدت و مديريت دولت خدمت گذار به ويژه دستگاه ديپلماسي كشور، اين پيروزي را از دستاوردهاي سياست مبتني بر عزت، حكمت و مصلحت جمهوري اسلامي ايران ارزيابي كرد.

پیام تسلیت وزیر دفاع به مناسبت درگذشت امیر سرافراز ارتش جمهوری اسلامی مرحوم سرلشکر سلیمی

سردار سرتيپ پاسدار دكترحسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پیامی درگذشت امیر سرلشکر محمد سلیمی را تسلیت گفت.

به گزارش اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع؛

متن پیام سردار دهقان بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

الَّذِينَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِيبَةٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَيْهِ رَاجِعونَ